Frissítve: 2017.10.14

U15: Gólzáporos győzelem a 21. fordulóban: Aszód FC - Iklad KFC 8:1 !

Elmaradt mérkőzésre került sor a szerdai napon. Iklad U15-ös csapata vendégeskedett nálunk.

A mérkőzés első 15 percében már 3(!) gólt szerzett a csapatunk Kerényi Dani és Széles Józsi(2) találataival a kilátogatott szurkolóink nagy örömére.(3-0) Ezt követően is sokat birtokoltuk a labdát, de újabb gólt csak a félidő vége előtt 4 perccel szereztünk Demeter Dávidnak köszönhetően.(4-0)
A második félidő első percében Sőregi Bence gyarapította góljaink számát(5-0), s érezte mindenki, hogy nem áll meg ennyinél a nagy iramban játszó csapatunk.

Két csatárunk, Vati Gábor és Sőregi Bence, az 55. és 57. percekben újra megzörgették az ikladi kapu hálóját(7-0) majd Bozsik Gergő zárta a sort a 75. percben, és állította volna be a végeredményt(8-0), azonban lefújás előtt nem sokkal a játékvezető büntetőt ítélt ellenünk, melyet ellenfelünk értékesített, és alakította 8-1-re az állást.
Ettől függetlenül a csapat teljesítményével mindenki elégedett lehetett.

Gratulálunk játékosainknak!

PMLSZ Váci U15 14. forduló 2013.05.15. 15 óra

Aszód FC - Iklad KFC 8-1 (4-0)

Kassai A.(kapus) (Pethő A.) - Deák M. (Bozsik G.) Vati G. Lados K., Sőregi B. (Széles G.) - Demeter D. Szabó T., (Kalcsó P.) Szászi B., Ondrik B.( Mogyorósi F.) - Széles J., Kerényi D.

G.: Széles J. (2), Sőregi B., (2), Vati G., Kerényi D., Bozsik Demeter D.,