Frissítve: 2017.06.05

Tartalékosan is nagyot küzdött ma csapatunk... ilyen mérkőzésekért érdemes meccsre járni! Aszód FC - Kismaros SE: 3-2; (1-1). Iklad KSK U21 - Aszód FC U21: 4-2

Gyönyörű őszi, simogató napsütésben mintegy 50 néző előtt került sor a 6. forduló aszódi mérkőzésére. Talán a mai Derbi (Fradi - Újpest meccs), vagy csapatunk hektikus szereplése az oka a viszonylagos érdektelenségnek. Pedig a mai meccs igazán színvonalas és izgalmas volt.Az aszódi csapatot sérülések, eltiltások, betegségek sújtották, a kismarosi csapatban viszont számos volt verőcei játékost láttunk. Nem véletlen, hogy a vendégek eddig sikeresebben vették a bajnoki akadályokat, mint a mieink. Eddig...
Az első félidőben a hazaiak veszélyezettek többet, mégis a 18.percben a vendégek szereztek vezetést. Az aszódi védelem nem tudott felszabadítani, közelről a hálónkba vágták a labdát (0-1). A 33.percben Kovács Kristóf bedobását Oláh Tamás levette, majd a hosszú sarokba gurított (1-1).
Fordulás után az 57.percben Késedi Gábor szögletét Kovács Dániel közelről a hálóba fejelte (2-1). Az aszódi vezetés után kiegyenlített mezőnyjáték folyt a pályán, a kapuk felváltva kerültek veszélybe. A 67.percben Szalai Gergőt Barát Viktor váltotta. A 70.percben az aszódi védelem megint nem tudott felszabadítani, és a verőcei csatár a 16-os vonaláról pontosan helyezte a labdát az aszódi kapuba (2-2). Három perc múlva Kovács Kristóf beadását Oláh Tamás kapásból a verőcei kapuba bombázta (3-2). A 90.percben a kétgólos Oláh Tamás helyére Köntös Ádám lépett. A mérkőzés végéig Aszód biztosan őrizte vezetését.
Összefoglalva: tartalékos csapatunk nagyot küzdött a jó erőkből álló vendégek ellen. Egy percre sem adták fel a mérkőzést a fiúk, nagyon fontos és önbizalmat növelő győzelmet arattunk. Nem mellesleg szépen araszolgatunk felfelé a bajnoki táblázaton...
Külön gratulálunk élete első felnőtt bajnoki mérkőzésén pályára lépő két fiatal aszódi játékos debütálásának, Szalai Gergőnek és Barát Viktornak. További sok sikert kívánunk mindkét játékosunknak!

A mérkőzésről készült képeket megtekinthetik a galériában !