Frissítve: 2017.06.05

Nem sikerült visszavágni a zsámboki vereségért... Aszód FC U21 - Zsámbok SE U21: 1-2 (0-2) Az egész éjjel szakadó eső ellenére viszonylag jó talajú pályán került sor U21-es csapatunk vasárnapi mérkőzésére. Néhány napja Zsámbokon 4-1-es vereséget szenvedtü

Az egész éjjel szakadó eső ellenére viszonylag jó talajú pályán került sor U21-es csapatunk vasárnapi mérkőzésére. Néhány napja Zsámbokon 4-1-es vereséget szenvedtünk a listavezetővel szemben, így hát most lett volna alkalom a visszavágásra. A vendégeket szép számú szurkoló kísérte el, akik a sportszerű szurkolás mellett időnként gyakran minősíthetetlen, alpári stílusban kommentálták a pályán történteket. (A zsámboki edző a legnagyobb nyugalommal szívta egyik cigarettáját a másik után a kispad előtti technikai zónában...)

A zsámboki súly, kor és magassági fölény ellenére kiegyenlített játék folyt a pályán, az első félidő végére mégis egy büntetőből szerzett és egy akció góllal kétgólos vendég vezetéssel vonultak pihenőre a csapatok. A második félidő elején egy gyors akcióval szépített Aszód, és vált szorossá a végjáték. Sajnos a kevés cserével felálló hazai csapat egyre inkább elfáradt, a zsámbokiak viszont megelégedtek az egygólos előnnyel. A vége már csak két fáradt csapat birkózása volt, említésre méltó esemény nélkül.
Összefoglalva: amíg erővel bírták az aszódiak, addig volt esély az egyenlítésre. Mindkét csapatot dícséret illeti a sportszerű játékért, példát mutattak a vendég szurkolók felé is...