Frissítve: 2017.06.05

Nem bírt egymással a két csapat, aztán az időjárás lefújta a mérkőzést... Aszód FC - Bag '96 TC: 0-0

A 3. és 4. helyezett csapat összecsapására, a Galga-menti Derbyre került ma sor Aszódon. A rossz idő ellenére mintegy 150 néző volt kíváncsi a mindig sok izgalommal kecsegtető mérkőzésre.

A vendégek kezdték jobban a találkozót, kapusunk Téglás László azonban magabiztosan őrizte az aszódi hálót. Az első félidő második részében kiegyenlítetteb volt a játék, mindkét csapat a biztos védekezésre helyezte a fő hangsúlyt, így aztán ritkán kerültek veszélybe a kapuk.
A második félidőt az Aszód kezdte jobban, többet birtokolták a hazaiak a labdát, a bagiak veszélyes, gyors kontrákra játszottak. Mindkét oldalon akadtak olyan pontrúgások, amiből vezetést lehetett volna szerezni, gólt azonban nem látott a publikum.
A második félidő 75.percében megérkezett a hidegfront, vele a zivatar erős villámlásokkal. A játékvezető a szabályoknak megfelelően felfüggesztette a játékot, majd miután nemhogy csitult volna, hanem inkább erősödött a vihar, tíz perces várakozás után lefújta a mérkőzést.
Összefoglalva: két azonos képességű csapat mérkőzésén igazságos döntetlen született.

A mérkőzésről készült képeket megtekinthetik a galériában !