Frissítve: 2017.10.14

A félidőben még vezettünk, aztán súlyos vereséget lett a vége... Vácduka-Beton LM KSK - Aszód FC: 4-2 (1-2)

A Kisnémedi elleni mérkőzésen az aszódi edzőt, Dobes Attilát elküldték a kispadtól, így egy mérkőzéses eltiltása miatt csak a nézőtérről figyelhette csapata játékát.
A 8.percben Miklósi Tamás révén vezetést szereztünk (0-1), majd az egyenlítés után Horváth József góljával (1-2) ment pihenőre a csapat. A vezetés talán túlságosan is megnyugtatta a csapatot, mert a második félidőben a vácdukai Sára Sándor mesterhármasával végül 4-2-re győzőtt a hazai csapat. Ráadásul a csereként beálló Virtyó Norbertet szövegért piros lappal kiállították, így a mérkőzést végül tíz emberrel fejeztük be.
Összefoglalva: sajnos a második félidőben enerváltan és sok hibával játszott csapatunk, így a hazai csapat megérdemelten tartotta otthon a három pontot.