Frissítve: 2017.10.14

Újabb három pont a zsákban... Zsámboki SE - Aszód FC: 1-2 (1-0)

Hideg, szeles időben, mintegy 70 néző előtt indult útjára a labda Zsámbokon. A hazai csapat a hatodik, míg a vendég gárda a kilencedik helyről várhatta az összecsapást. Ennek megfelelően az első félidőben felváltva forogtak veszélyben a kapuk.Helyzet itt, helyzet ott, azonban a hálóba csak a zsámboki csapat talált be (1-0). Alacsony színvonalon, kapkodva és sok technikai hibával játszott az aszódi alakulat. Ennek ellenére többször is eljutottunk a zsámboki kapuig, előbb Tóth Leventét vágták fel a büntetőterületen belül, azonban a játékvezető sípja néma maradt, majd Fazekas Gábor találta el kétszer is a felső lécet. A szünetre így egygólos hazai előnnyel vonulhattak a csapatok. A félidőben kettőt is cseréltünk, Dobes Raymondot és Kovács Kristófot Masznyik Dávid és Szűcs Tibor váltotta. A cseréknek is köszönhetően fokozatosan átvettük a játék irányítását, aminek eredményeként Tóth Levente egy jól elvégzett szögletből egalizált (1-1). Az aszódiak továbbra is a győzelemért játszottak, több helyzetet is kidolgoztunk, de a végjátéknál rendszeresen pontatlanok voltunk. A csereként beálló Szabó Gábor óriási erővel bombázott a felső kapufára, a vezetés megszerzése tehát továbbra sem sikerült. Amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, akkor a bombaformában lévő Fazekast ugratták ki nagyszerűen, aki a kapus mellett higgadtan a hálóba passzolt (2-1). A mérkőzésből hátralévő két percben Kertész Kristóf begyűjtötte a második sárga lapját, így ő már csak az oldalvonal mellől nézhette, ahogy a hazaiak mindent egy lapra feltéve támadtak. Gól azonban már nem született, így az aszódiak a Vác-Deákvár legyőzése után ismét három pontnak örülhettek.
Összefoglalva:küzdemles meccsen, egy veszélyes támadókkal felálló zsámboki csapatot sikerült idegenben legyőznünk, helyenként a szerencsének is köszönhetően.