Frissítve: 2017.06.05

Nem sikerült feljebb kerülni a tabellán... Dunakeszi Kinizsi USE - Aszód FC: 4-2 ;(2-0)

Kellemes késő őszi időben, mintegy 70 megyei szurker előtt indult útjára a labda.A mérkőzést az Aszód kezdte lendületesebben, azonban a vezetést mégis a hazai gárda szerezte meg (1-0). A bekapott gól megfogta az aszódiakat, sorra alakította ki a veszélyes helyzeteket a Dunakeszi együttese, melyekből meg is duplázták az előnyüket (2-0). Az első félidőben az állás már nem változott, ugyanis a vendég aszódiak egyetlen veszélyes helyzetet sem tudtak kialakítani. A szünet után nagyot változott a játék képe, az Aszód számos helyzetet alakított ki, melyekből előbb egy jogos büntetőt Tóth Levente értékesített magabiztosan (2-1), majd egy gyors kontra után Csendom Kristóf passzából szintén Tóth Levente talált a kapuba (2-2). Húsz perc volt hátra a mérkőzésből és mindkét csapat a győzelemért játszott, azonban a végjátékot jobban bírta a Dunakeszi gárdája, miután kihasználta a fellazult aszódi védelem hibáit (4-2).
Összefoglalva: csapatunk az első félidőt teljesen átaludta, gyakorlatilag két gólt ajándékoztunk a dunakeszieknek. A szünet után sikerült felállnunk a kétgólos hátrányból, de a hazaiak higgadtabbak maradtak a mérkőzés hajrájára, kíméletlenül kihasználták a védelmi megingásainkat, ezért megérdemelten tartották otthon a három pontot. Maradtunk a 8. helyen...