Frissítve: 2017.06.05

Vége a nyeretlenségi szériának...Hévízgyörki SC - Aszód FC 0:1

Kellemes kora tavaszi időben, mintegy 100 megyei szurker előtt indult útjára a labda a Hévízgyörk Aszód rangadón. A mérkőzés első félideje a két 16-os között zajlott, ugyanis egyik csapat sem tudott igazi helyzetet kialakítani. Férfias küzdelem és sok párharc jellemezte a találkozó ezen szakaszát.A kilátogató nézők aligha örültek a csapatok produkcióinak, hiszen mindkét oldalon hiányoztak a kreatív, látványos megoldások. A második félidőben egy fokozattal feljebb kapcsoltak a vendégek, aminek eredményeként többször is eljutottak a hazai kapuig. Legközelebb a gólszerzéshez a télen igazolt Seres Norbert állt, de közeli lövését bravúrral védte a hévízgyörki hálóőr. A 68. percben megtört a gólcsend, a csereként beálló Fazekas Gábor pontos beadását Kovács Kristóf fejelte el a hazai kapus mellett, gólba tartó labdáját a Hévízgyörki védő már csak a hálóba tudta pofozni (0-1). Az aszódi vezetés után átvette a kezdeményezést a hazai gárda, de fölényük meddőnek bizonyult, mivel a vendégek szervezetten és egymást kisegítve védekeztek. A mérkőzés vége előtt Tóth Levente bebiztosíthatta volna az aszódi győzelmet, de lövése elkerülte a hazai kaput.
Összefoglalva: megyei szinten kifogástalan játékvezetés mellett értékes győzelmet arattunk a jó erőkből álló hévízgyörki gárda ellen, amivel továbbra is tapadni tudunk a bajnokság középmezőnyéhez. Ezzel a sikerrel megszakadt egy borzalmas sorozatunk, ugyanis több mint 5 hónapja(!) nem szereztünk 3 pontot. Éppen itt volt az ideje…