Frissítve: 2018.11.05

Szépségdíjas gólokkal nyertünk.. Váci Reménység SE – Aszód FC: 0-6 (0-3);

Végre enyhült látszott a nagy hőség, így ideális labdarúgó idő várta a csapatokat Vácott, a valaha szebb napokat látott Reménység pályán.
Az aszódi gólok sorát Masznyik Dávid nyitotta meg, 18 m-ről hatalmas gólt ragasztott a váci kapuba (0-1). Tíz perccel később Szabó Gábor életerős lövése táncolt a hazai kapuban (0-2). Az első félidőben házi gólkirályunk, Hegedűs Norbert szépen helyezett szabadrúgás góljával (0-3) megnyugtató, három gólos vezetéssel vonultunk szünetre.
Szünet után sorban cseréltünk, így minden cserejátékosnak lehetőséget biztosított Baranyai Pál edző. Nagy kedvvel játszott a csapatunk. Hegedűs Norbi, a visszatérő Vogel Márk és Kertész Kristóf is szemet gyönyörködtető gólokat lőtt, a második félidőben is hármat rúgtunk, ezzel 0-6 lett a végeredmény.

Összefoglalva: két meccsen 12 gólt rúgtunk, 6 pontot gyűjtöttünk. Megyünk tovább, gyűjtögetjük a pontokat. Jövő vasárnap hazai pályán, Nagymaros ellen.